Agnieszka Pucer Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur - Bartnik Mazurski

Agnieszka Pucer Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur

Takie wyróżnienia nie trafiają się na co dzień! Agnieszka Pucer znalazła się w prestiżowym gronie dziesięciu laureatek konkursu Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur, którego celem jest prezentacja i promowanie szerokiego dorobku kobiet i ich udziału w życiu społeczno-gospodarczym. Zwyciężczynie wyłaniane były dwuetapowo: w pierwszym etapie regionalne media, organizacje społeczne i samorządowe zgłosiły swoje kandydatury, spośród których następnie kapituła konkursowa wybrała Złotą Dziesiątkę kobiet, których sukces w minionym roku miał największe znaczenie.

Agnieszka Pucer, współwłaścicielka Bartnika Mazurskiego, została dostrzeżona między innymi za realizowaną z powodzeniem misję ratowania ginącego zawodu bartnika poprzez edukowanie dzieci i młodzieży. Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się 8 marca 2014 r. w Hotelu Park w Olsztynie. W tym roku przyświecało jej hasło „Kobiety są pro-eko”, a co za tym idzie, największą rolę odgrywały proekologiczne aspekty działalności laureatek.

“Chciałabym podziękować Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa w Olsztynie, która zgłosiła moją kandydaturę, za tak wysoką ocenę naszych projektów; rodzinie i  współpracownikom – za pasję, zaangażowanie i ogromny wkład pracy. Razem tworzymy zespół i jest to nasz wspólny sukces. Dziękuję!”

Agnieszka Pucer

[ZOBACZ ARTYKUŁ NA STRONIE KONKURSU]

Scroll to Top